KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16673007

nr 1667 3007

Idun Lovén

(1916-1988), Sverige

Kaniner. Signerad. Akvarell, bildmått: 44x52cm, yttermått inklusive ram: 60x70cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:49:20

  • Tema
  • 9 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Idun Lovén

Läs mer om Idun Lovén